Eskişehir Çilingir Tıkla Ara

Garaj Kepenk Bariyer Uzaktan Kumanda Kopyalama

Uzaktan kumanda satışı ve kopyalama sı yapmaktayız. Garaj Kumandası Kopyalama, Bariyer Kumandası Kopyalama, Oto kumandası çoğaltma, Kepenk Kumandası Kopyalama, Panjur Kumandası Kopyalama, Yana açılır bahçe kapısı uzakdan kumandası yedekleme ile kollu bariyer kumandalarınızı çoğaltmaktayız. Eskişehirde kopyaladığımız ve satışını yaptığımız kumandalardan bazıları; Nice Kumanda, Nice Flors Kumanda, Nice Smilo Kumanda, Nees Kumanda, Elero Kumanda, BFT Kumanda, bft mitto Kumanda, Mitto 2A Kumanda, Scorpion Kumanda, scorpion 10 dip swich, Scorpion 8 dip swich, Desi kumanda, 434 mhz ve 315 mhz sabit garaj oto kepenk bariyer uzaktan kumandaları çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

 

 Kumanda kopyalama makinalarımız ile işyerimizde getirdiğiniz kumandaların yedeklerini çıkartıyoruz. Getirdiğiniz uzaktan kumandanın marka ve modelini inceleyerek yenisini model ve özelliğine göre ya garaj bariyer yada kepenk başında alıcıya kumanda yüklemek sureti ile alıcı kart üzeinden bilgilerini yüklüyoruz yada bazı basit kumandaları bahsetmiş olduğumuz kumanda kodlama vihaı yardımı ile kodlayabiliyoruz.

uzaktan kumanda

Uzaktan Kumanda Kopyalama

Uzaktan kumandalar kullanıldığı yere göre değiştiği için bu kumandaların kodlama prosüdürleride değişir. Kumanda kodlama prosüdürü ise firmanın üretmiş olduğu her bir kumanda için farklıdır. Mesela Bft Uzaktan Kumanda Kopyalama alıcı başından alıcı kartı üzerinden kart butonu ile menüden işlem yaparak kodlanabilirken, Nice Smilo Uzaktan Kumanda Kodlama işleminde ise yine alıcı kartı üzerinden ama kumanda kartı açılmadan, çalıştıran bir uzaktan kumanda eşliğinde de yapılabilmektedir.

Değişken koda sahip olan ve yedeklemesi sadece kendi orjinal kumandası ile yapılan atlamalı kodlu (rolink kod) özelliğine sahip bazı kumanda çeşitleri aşağıda yer almaktadır. Bu kumanda modellerinde kod sürekli her defasında değiştiği için basit kumandalar ile kodlama yapılamaz. Yani atlayan ve sürekli değişen bu kodu yakalamadıkları için bu özel kumandaları basit kumandalar ile kodladığınızda tek bir sefer açar birdaha açmaz.

Rolink Kodlu Garaj Kepenk Bariyer Kumandaları

Rolink kod kısaca değişen kod anlamına gelen ve her kumandaya basıldığında alıcıya değişik kod bilgisi göndererek basit kumandaların bu kumandaları kodlamamaları için yapılmış bir güvenlik önlemidir. Bu sayede ise üretici firmalar kendi kumandalarını diğer firmaların kumandaları ile kodlamalarının önüne geçmiştir

Atlamalı kodlu (rolink kod) kumandalar:

 • BFT KUMANDA
 • NİCE KUMANDA
 • NEES KUMANDA
 • DİTEC KUMANDA
 • DESİ KUMANDA
 • ELERO KUMANDA
 • MOSEL KUMANDA
 • REMCO KUMANDA
 • ALMATİC KUMANDA
 • CUPPON KUMANDA
 • SCORPİON KUMANDA
 • TARANTULA KUMANDA
Uzaktan Kumanda Çeşitleri

Rolink Kodlu Uzaktan Kumandalardan Bazıları

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Eskişehirde Hizmetlerimiz başlıklı makalemizde Eskişehir Çilingir Hizmetleri, Eskişehir Kapı Açma ve Eskişehirde Anahtarcı Hizmet hakkında bilgiler verilmektedir.

2 yorum

 1. Eskişehirde garaj kapımızın uzaktan kumandasının yedeğinden kopyalatmak istiyorum. Bu yedek garaj kumandalarını kaça kopyalıyorsunuz…

  • Çilingir Eskişehir

   Garaj kumandası yedeği fiyatları kumandanın marka ve modeline göre değişmekte olup min. ve max. olarak ortalama bir ücret adresinize gönderilmişdir