Eskişehir Çilingir Tıkla Ara

7 yorum

 1. İyi çalışmalar bende de 2005 focus var sustalı anahtar olarak yaptırabilirmiyim? yaptırırsam kaça mal olur? cevap verirseniz sevinirim. Kolay gelsin

  • Çilingir Eskişehir

   Arda bey 2005 model focus araçların anahtar modelleri klasik tombul kafa dediğimiz kumandalı ford anahtarı dışında sustalı anahtar olarak da çoğaltılabilir. Bunun için araç ile ve çalışan kumandalı anahtarlar ile beraber gelmeniz gerekecektir. Aracınıza yapacağımız sustalı ford anahtarı ortalama 1 saat kadar zaman alabilir. Yedek sustalı ford anahtar fiyatını mail olarak adresinize gönderdim inceleyebilirsiniz, iyi günler.

  • Çilingir Eskişehir

   Ford focus araçların 2005 modeline kumandalı olarak yedek anahtar çoğaltıyoruz. Kumandalı ve kumandasız olarak yedek anahtar yaptırmak için firmamıza aracınız ile gelmeniz gerekir. Bu esnada çalışan tüm anahtarları getirmeniz de gerekecektir. Arda bey 2005 model ford focus aracınıza sustalı anahtar yaptırmanın maliyeti hakkındaki bilgiyi verdiğiniz mail adresinize ilettim inceleyebilirsiniz. Tombul kafalı kumandalı ve sustalı model kumandalı ford focus anahtar firmamızda aynı gün bir kaç saatte size kopyalanarak teslim edilir.

 2. Apartmanda çatı katındaki asansör dairesinin demir kapı kilidinin anahtarları kayıp. Asansörcü yakında bakıma gelecek anahtarları bulamıyoruz. Bu demir kapıyı açıp bize yeni anahtar verseniz bunun bize maliyeti ne olur yazarsanız sevinirim

  • Çilingir Eskişehir

   İlker bey anahtarları kaybolan ve kilitli kalan asansör kapınız için firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz. Ustalarımız adresinize ulaşarak kapınızı açıp sizlere kullanmanız için yeni anahtarlar verirler. Bunun için bizi iletişim numaramızdan arayıp adresinize usta talep edebilirsiniz.

 3. Güzel site olmuş admin elinize sağlık telefon numaranızı kaydettim

  • Çilingir Eskişehir

   Teşekkürler Davut bey. Eskişehir’de ev oto kasa çilingirişlerinizde anahtar ve kilit değişimi için de arayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*