Eskişehir Çilingir Tıkla Ara

Akarbaşı Çilingir

Akarbaşı çilingir servisimiz sizlere gece ve gündüz anahtarcı ve çilingir ihtiyaçlarında Akarbaşı Mahallesindeki işyerinde hizmet vermketedir. İşyerimiz akarbaşında olduğu için en kısa sürede vereceğiniz adrese gelerek anahtar kilit ve kapı problemlerinizi gidererek kapı açma çilingir hizmeti vermekteyiz. Firmamız usta çilingirleri ile sizlere profesyonel çilingirlik hizmeti verdiği gibi kilitli kalmış olan bir kapı kilidini kapı ve kilide hasar vermeden maymuncuk kullanarak ustalıkla açmaktadır.

Çilingir hizmeti alırken ucuza kapı açtırmak için kapı kilidini kıran ve kilit takanlara kapı açtırmayınız. Kapı kilidini kırarak kapı açanlar sizlere ucuza kilit açma işleminin dışında malzeme takarak faiş fiyat almaktadır unutmayınız!!!

Maymuncuk kullanarak hasarsız kilit açma işlemi usta çilingirlere has bir durumken korsan çilingirler bu şekilde hasar vermeden maymuncuk kullanarak kilit açamaz. Böyle bir durumda kilitlerinizi kırarak yeni malzeme takarlar ve sizlere yüksek fiyat çıkartırlar unutmayınız.

Uzun yıllardır akarbaşı esnefı olarak Atatürk Bulvarındaki işyerimiz sizlere akarbaşı anahtarcı çilingir ihtiyaçlarında şu hizmetleri vermektedir.

Akarbaşı Anahtarcı Çilingir Hizmetleri

20 yılı aşkın bir süredir sektöründe yenilikçi olarak teknolojiyi takip edip bu teknolojik ürünleri müşterileri ile buluşturan firmamız sizlere elektronik ve mekanik kilit ve kilitleme sistemlerinin satış servis ve montajını yapmaktadır. Anahtarcı çilingir hizmetlerimizin başında çilingir hizmetleri gelmektedir.

Çilingir Servisimiz

Ev kapılarında kullanılan son sistem teknolojiye sahip olan çelik kapı kilitlerini, koruyuculu kapı kilitlerini açma ve yüksek güvenlikli hırsız kilitlerini açabilme bilgisine sahip olan firmamız sizlere çelik kapı açma konusunda gece ve gündüz çilingirlik hizmeti vermektedir.

Otomobil kapı kilidi açma oto çilingir hizmetlerimiz her marka ve model araca göre değişmekte olup sadece anahtar yuvasından maymuncuk ile oto kapısı açma hizmeti gerektiren araçlarda bile hassas çilingir malzemeleri ile kapı ve kilide zarar vermeden oto çilingir hizmetlerini sürdürmektedir. Araç markası ve modeline göre değişiklik gösteren oto çilingir hizmetleri için profesyonel çilingir ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Profesyonel kasa çilingir hizmetlerimiz sizlere kayıp olan kasa anahtarlarınızda kasa kilidinizi açarak kayıp anahtarlarınızın yerine yenisini şifre değişimi yaparak yeni kasa anahtarları üretmektedir. İhtiyaç halinde ise elinizdeki anahtarlara yedek oluşturarak kasa kilidi anahtarı çoğaltma hizmetide vermekteyiz.

Akarbaşı Kilit Hizmetleri

İşyerimizde anahtar kopyalama kilit satış ve servisliği yapmaktayız. Satışını yaptığımız başlıca kilit markaları kale kilit ito kilit daf kilit yuma kilit sebu kilit otomatsan kilit tekay kilit gibi markalar iken biz bu ürünlerin oda kapı kilitleri ve daire girişlerinde kullanılan ahşap ve çelik kapı kilitlerinin satış ve montajını yapıyoruz. Apartman kapılarında kullanılan otomat kilit sistemi elektrikli kapı kilitleri ve kapı itici hidroliklerin montajı yine ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

Teknolojik Ürünler Bizde

Teknolojinin getirdiği yenilikleri bünyesine katarak müşterilerinin kullanımına sunan firmamız Akarbaşın’dan tüm Eskişehir’e hizmet vermektedir. Teknolojik ürünlerin başında kendi Patentli ismimiz ile üretilen Göstergeç Cihazları gelmektedir. Bu ürünler ile artık çin malı kullanmaya son verdiğimizi ve eskişehirde bir ilke daha imzamızı atarak eskişehirde kendi garantili göstergeç sistemlerimizi kurarak bina girişlerinde anahtarsız geçiş konforunu sizlere sağladığımızı duyurmak isteriz.

Bunların dışında uzaktan kumandalı kapı kilit sistemleri, kumandalı bina giriş kapıları parmak izi ile açılan kilitler ve garaj bariyer kepenk otomasyon otopark ve otomatik kapı kumandaları işyerimizde garantili bir şekilde kopyalanmakta ve orjinallerinin satışı yapılmaktadır. İmmobilizer oto anahtarı ihtiyacınızda ve oto kumanda tamiri ve yıpranan araç anahtar ve kumanda kaplarını yenileme hizmetlerimiz sizler için devam etmektedir.

Akarbaşı çilingir ihtiyacınızda kapı kilidi açma işlemlerinin dışında kilit montajı ve yukarıda saydığımız tüm hizmetleri bizleri arayarak alabilirsiniz. Telefonlarımızı Gsm lerinize Akarbaşı Acil Çilingir olarak kaydetmeniz tavsiyemizdir unutmayınız…

Eskişehir Çilingir Akarbaşı

Eskişehir Çilingir Akarbaşı

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Tepebaşı Çilingir başlıklı makalemizde Çilingir Hizmetleri, Eskişehir Anahtarcı ve Eskişehir Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

4 yorum

 1. Merhabalar apartman kapımız hep açık kalıyor kapıyı kapatmaya yarayan mekanizma yok hidrolik deniliyor galiba. Kışın havalarda çok soğuk olunca kapı açıkken binanın içi soğuyor. Bina kapımızın hep kapalı kalması için en iyi kapı hidroliğinden yaptırsan fiyat olarak kaça mal olur. Vereceğiniz fiyatı komşularla görüşüp ona göre dönüş yapacağız. Hidrolik fiyatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

  • Çilingir Eskişehir

   Sinan bey en çok randıman alınarak kullanılan kapı hidroliği tekay hidrolik ve karakoç kapı hidrolik modelleridir. Bu hidroliklerin içerisinde hem frenleme yapmak için hidrolik yağı vardır hemde kapıyı kilitlemeye yarayan çelik hidrolik kapı yayı vardır. Kapınızın randımanlı çalışması için tekay kapı hidroliği taktırabilirsiniz. Her 2 markanın hidroliklerini satıyor ve takıyoruz. Hidrolik kapı yayı montaj dahil fatura dahil fiyatını mail adresinize gönderdim inceleyebilirsiniz.

 2. Akarbaşında kilit değiştirme işi için ustaya ihtiyacımız var. Çelik kapının üst kilidi ama anahtarları uzun anahtar çivili anahtar modeli. Bu anahtarlardan hala daha var mı? yoksa kilidi mi değiştireceğiz. Bilgilendirirseniz sevinirim.

  • Çilingir Eskişehir

   Çelik kapıların üst kilitleri uzun anahtarlı çivili model anahtar ise fiam kilit dediğimiz bir model kilittir. Bu ürünün göbeğini değiştirebiliyoruz. Fiam kilit anahtar göbeği değişimi için iş yerimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Unutmayınız iş yerimizde Akarbaşında dır.