Eskişehir Çilingir Tıkla Ara

Tepebaşı Çilingir

Tepebaşı çilingir hizmetleri batıkent şirintepe zincirlikuyu çamlıca uluönder ve bağlar mahallesini kapsamakta olup kapıda kalanlar için kilit değişimi ihtiyacı olanlar için araç kapısı açtırmak isteyenler için yada anahtarları kapı arkasında kalarak kapısını açamayan ve çilingir ihtiyacı duyanlar için devam etmektedir. Saydığımız mahallelerde ihtiyaç sahiplerine en kısa sürede hizmet vermek için yetişmiş olan usta anahtarcı elemanlarımız verdiğiniz adreslere motorize olarak gelerek sorununuzu gidermektedir. Eskişehir tepebaşı çilingir kapı kilidi açma işleminde hasarsız kilit açma hizmeti vermeyi size garanti eder. Kapı kilidi ve markası ne marka olursa olsun özel maymuncuklarımız ile gelerek kilit açma işlemlerini profesyonel olarak sizlere sağlıyoruz.

Prensip olarak çekili bir kapıda kilit açma işleminde müşteriye malzeme takma ve satma çabasında olmadığımız için çilingir hizmetinden sonra zorunlu olarak kilit değiştirmezsiniz. Müşterimize en az ücret ile iş yapmayı prensip edindiğimiz içindir ki ekbir malzeme takma çabasında olmadan çilingirlik işlerimizi yürütürüz. Piyasadaki korsan anahtarcıların “bizde ucuza” dimelerine kanıp akabinde yüksek maliyetlerle malzeme değişimi taktırmak zorunda kalmayın…

Eskişehir Tepebaşı Anahtarcı

Maymuncuk ile kapı açma konusunda yetişen ustalarımız eskişehir tepebaşı çilingir ihtiyaçlarında bizleri arayarak hizmet alıyorlar. Hizmetlerinin sonunda ise memnuniyetlerini dile getirdiklerinde bizde kendilerine ustalık belgemizin olduğunu ve bu belge ile edindiğimiz kapı maymuncuklarımız ile çalışarak kilitleri bozmadan vede kırmadan hizmet verdiğimizi söylüyoruz. Her kapıda değişik bir sistem kilit ve bu her kilidin açılma tekniği ise birdiğerinden farklı olabiliyor. Ustalarımız ise tüm kapılardaki kilitler için gerekli eğitimi aldıkları için sorunlarınızı en kısa sürede çözüyor.

Anahtarcı Hizmetlerimiz Nelerdir?

Bir anahtarcıya sadece anahtar yedekletmek için gitmezsiniz. Anahtarcı hizmetleri sizlere günün her saati veya gecenin bir vaktinde de lazım olabilir. Önemli olan hamgi anahtarcıdan hangi ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz. Bilingiği üzere zaman hızlıca akıyor ve teknoloji ilerliyor. Gün geçmiyor ki hırsızlık olaylarının yaşanmadığı bir gün olsun.

Yukarıda yazdığım her iki maddede bizim işimiz ile ilğili bir konudur şöyle ki;

Bilingiği üzere zaman hızlıca akıyor ve teknoloji ilerliyor

Mesleğimiz çoğu zaman babadan oğula ve dededen toruna şeklinde yapılmaktayken bizler ise bu gelişen teknoloji ile birlikte kendimizi babamızın yada dedemizin teknolojisi ile işimizi sürdürecek olursak yanılırız. O yüzden geçen zamanda mesleğimizi teknolojik gereksinimler ile zengin hale getirip müşterilerimize o istenen ve beklenen hizmeti vermek gerekir. Bu yüzden akan zamanda anahtarcı çilingir hizmetlerini çağa uygun olarak yapmak gerektiği kanaatindeyiz.

Gün geçmiyor ki hırsızlık olaylarının yaşanmadığı bir gün olsun

Biz çilingir mesleği ile uğraşanlar çoğu kez hırsızlık olayları sonrasında açılmayan kapı kilitlerini açmak için çağırılmış ve bu nedenle birçok hırsızın kırarak ve bozarak girmiş olduğu evlerde kapı kilitlerini açmak için gitmişiz ve arızalı kilitleri çoğu kez polis nezaretinde açmışızdır. Böyle bir olayın olması bizleri de çoğukez tedirğin etsede ortalama olarak hırsızlık olaylarının yaşandığı ve hergün kapı kilit zorlama olaylarının olabildiği bir durumda olduğumuzu belirtmek isteriz.  Bu yüzden sizlerde hırsızlara karşı kapı ve kilit sistemleri ile ev ve işyerlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey bizler ile iletişime geçmek olcaktır.

Bizden Şu Hizmetleri Alabilirsiniz

Çilingir Hizmetleri: Ev kapısı çelik kapı otomobil kapısı ve çelik para kasası kilitleri için çilingirlik hizmeti.

Hırsıza Karşı Korunma: Ev ve işyeri alarm sistemleri, güvenlik kamerası montajı, hırsıza karşı kapı ve kilit koruma sistemleri

Anahtar Kopyalama: Elektronik ve mekanik anahtarların yedeklenmesi

Hayatı Kolaylaştıran Sistemler: İnsanlara kullanım kolaylığı sunan hayatı kolaylaştıran parmak izli kapı kilitleri, kumandalı kapı kilitleri, anahtarsız geçiş sağlayan göstegeç kartlı geçiş sistemi kurulumu satış ve montaj hizmetleri

Sizde işyerimize uğrayarak bu saydığımız hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetlerin başında gelen çilingir hizmeti için size önerimiz iletişim numaralarımızı Rehberinize kaydetmeniz olacaktır UNUTMAYINIZ…

Eskişehir Tepebaşı Çilingir

Tepebaşı Çilingir

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Odunpazarı Çilingir başlıklı makalemizde Esişehir Anahtarcı, Eskişehir Çilingir ve Odunpazarı Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.