Eskişehir Çilingir Tıkla Ara

Elektronik İmmobilizer Oto Anahtarı Kopyalama

Eskişehirde İmmobilizer oto anahtarı ve elektronik çipli araba anahtarlarınızı anahtardan anahtara kopyalama yaparak yedeklerini çoğaltabiliyoruz. Eski ve yeni model çipli araba anahtarlarınızı çok uygun fiyatlarla son çıkan elektronik bilgisayarlı makinalarımız ile garantili olarak yapmaktayız. Sonradan takılmış olan kumandalarınızıda kopyalayarak ileride kaybolma riskine karşı büyük bir önlemi de almış oluyoruz. Eskişehirde oto anahtarı kopyalama ve araç oto kapısı açma çilingir hizmetleri ile kumanda çoğaltma, garaj kumandası yedekleme, kepen ve bariyer uzakdan kumandaları çoğaltma işleriniz için bize uğrayabilirsiniz. İmmobilizer oto anahtar fiyatları ve elektronik yedek oto anahtarı için bilgi alınız. Garaj, oto, kepen, bariyer kumanda yedekleme ve çoğaltma yapıyoruz.

İmmobilizer anahtar kavramı otomobil hırsızlıklarına karşı oluşan oto hırsızlarına karşı savunma sistemidir. Bu olay ise elektronik yazılımlar ile aracın anahtarı ve beyni üzerinden yapılan şifreleme ile sağlanır. Araç anahtarı dışında yada düzkontak ile aracı çalmak isteyenler bu şifrelere sahip olmadıkları için aracı çalamaz ve yürütemezler. Hal böyle olunca araç anahtarı olmayan bir araç sahibi de anahtarı kaybolduğunda kendi aracını çalıştıramaz ve götüremez. Hırsızlara karşı alınan bu önlem sayesinde oto hırsızlıkları en yüksek ölçüde düşmüşken araç sahipleri bu durumdan sonra daha rahat nefes alabiliyorlar.

elektronik anahtar

Elektronik Oto Anahtarı Kopyalama

Elektronik immobilizer oto anahtar sistemi araç markası ve modeline göre araçdan araca da değişebilmektedir. Bazı otomobil anahtarları ise bu anahtarların yerine uzaktan kumandalarına bu yazılımları uygulayarak kumanda ile kapı açılmadığında aracın çalışmaması şeklnde de önlem almışlardır. Herzaman oto anahtarında yazılım olmayabilir. Kumanda ile kapılar açılmadığı taktirde immobilizer devre dışı kalmayacağı için oto hırsızları bu şekilde tasarlanmış olan bu araçlarıda çalamaz.

Sizler ise ihtiyacınız olan bu anahtar ve kumanda modelleri için bizimle iletişime geçerek yedek elektronik oto anahtarı talebinde bulunabilirsiniz. Unutmayınız ki tek olarak kullandığınız otomobil anahtarınız kaybolduğunda sizlere daha çok masraf ve zaman kaybı çıkaracaktır unutmayınız !!

 

Bir önceki yazımız olan Satışını Yaptığımız Anahtar ve Kilit Çeşitleri başlıklı makalemizde Anahtar, Anahtarcı ve Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Aracım için yeni elektronik anahtar yaptırmak istiyorum. 1999 fiat palio weekend 1.4 el aracımın yedek anahtarını kaça yaparsınız.